نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی سایت سپاهانی
                      ما سپاهانیم وحالا حالاها قهرمان  Sepahany.ir                         دوست عزیز به سایت « سپاهانی » خوش آمدید......                                        نــــــــــــــــــــه قرمز نـــــــــــــــــــه آبی فقط زرد طلایی ......                                                  سپاهان زلــــــــــــــــــــزلـــــه محبوب قلب سده......                                       تمام دنیا می دونند نصف جهان دیار ماست                                  از ته دل داد می زنم سپاهان افتخار ماست......                                          سپاهان تو بدان فاتح لیگ برتری               گرچه مظلوم تری، از همه محبوب تری......                                                                                    جز زرد تمام رنگها فانی است                قهرمان آسیا که ایرانی است              زرد است  تمام این جهان ای گل من          شاید که خدای ما سپاهانی است......                                                             ای شیر طلای شهر شیران / ای معنی عشق ای سپاهان                                       طلایی تر از آنیم که بیرنگ بمیریم.          سرخابی نبودیم که با ننگ بمیریم.                تقصیر نود هست که اینگونه غریبیم       شاید که خدا خواست سپاهانی بمیریم                                          ای شیر طلای شهر شیران /   ای معنی عشق ای  سپاهان                                                                     Sepahany.ir                             

درباره سایت

  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان-  بنیانگذاری 11 تیر 1332   توسط محمودحریری بازیکن اصفهانی تیم ملی فوتبال ایران                  مدیرعامل:مهندس مسعود تابش        سرپرست تیم :رضا فتاحی


القاب تیم سپاهان:شـیـــــــــران زرد آسیا، طلاییپوشان ایران،طوفان زرد آسیا

این باشگاه همواره نمادهایی مانند «گل آفتابگردان» و «خورشید» داشته است.
 
                                                                    « نـه قـــرمــز نـه آبـــی فقط    زرد  طــــلایـــــی» 

آخرین کاراکتر و نمادی که به طور رسمی توسط باشگاه معرفی شد٬
«شیر زرد» است.شیر در فرهنگ ملی و اسلامی ایرانیان نماد قدرت، عزت و صلابت جاویدان است.

دوم آبان به عنوان روز سپاهان انتخاب شده است و دوم آبان ماه در تقویم ورزشی به نام سپاهان نامیده و شناخته می‌شود. در2 آبان1386 حضور تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از طریق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به عنوان اولین و تنها تیم ایرانی در مسابقات معتبر جام باشگاههای جهان محرز و قطعی شد. بعدها هیئت مدیره باشگاه در مصوبه‌ای که با استقبال و نگاه مثبت سازمان تربیت بدنی و سایر نهادهای ذیصلاح همراه بود این روز را به این نام و آغاز  هفته سپاهان  نامید.

سپاهان در ایران به عنوان باشگاهی با مدیریت با ثبات، ساختار مناسب٬ منظم و اصولی شناخته شده است و با قهرمانی درفصل 82 -81 به عنوان اولین قهرمان غیر تهرانی در تاریخ لیگ‌های فوتبال ایران به سلطهٔ بی‌چون و چرای دو تیم استقلال و پرسپولیس پایان داد و به پرچمدار فوتبال ایران تبدیل شد.

سپاهان پر افتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران با پنج مقام قهرمانی در دوره‌های دوم،نهم،دهم و یازدهم  است و اولین تیم ایرانی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا  و تنها تیمی است که به جام باشگاههی جهان  در سال ۲۰۰۷ میلادی راه یافت. این تیم پرافتخارترین تیم دههٔ ۱۳۸۰ فوتبال ایران و اولین و و برای سومین سال متوالی قهرمان شود.تنها باشگاهی است که توانست در فصل 91-90 برای دومین بار از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند سپاهان با این سه قهرمانی تنها تیمی است که توانسته در تاریخ لیگ های فوتبال ایران  سه بار متوالی قهرمان شود.

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار سایت

Admin Logo
themeboxبرای نمایش تصاویر گالری1 كلیك كنید
با تشکر از مدیر سایت تخصصی سدژ به آدرس: www.sede.ir                            نویسندگان :مهدی،حجت و الناز عموشاهی
-------------------------------------------
////////////////////////////////////////////////

رحیمی مدیرعامل سپاهان غروب دیروز با حسن زاده تماس گرفت تا در مورد دهنوی و محرومیت موقتش کسب تکلیف کند. پاسخ حسن زاده این بود« محروم نیست و می تواند همراه تیمش به اسلوونی برود»

سایت گل- اتفاقات و ماجراهای حضور دهنوی در دو تیم سپاهان و پرسپولیس را باید تمام شده فرض کرد چه آن که حسن زاده رییس کمیته انضباطی هم تلویحا" به وکیل پرسپولیس اعلام کرده که آنچه پرسپولیس به کمیته انضباطی ارائه داده ، در حکم شکایت نیست و صرفا" یک گزارش تلقی می شود زیرا پرسپولیس فعلا با رای کمیته انضباطی ممنوع الفعالیت است و نمی تواند قرارداد ببندد چه آن که قراردادش بخواهد مبنای رسیدگی و طرح دعوا هم قرار گیرد. آن مدارک هم صرفا" نشان دهنده عملی غیر اخلاقی و غیر ورزشی بوده که یک بازیکن با دو باشگاه قرارداد داخلی می بندد.

رحیمی مدیرعامل سپاهان غروب دیروز با حسن زاده تماس گرفت تا در مورد دهنوی و محرومیت موقتش کسب تکلیف کند. پاسخ حسن زاده این بود« محروم نیست و می تواند همراه تیمش به اسلوونی برود» منابع موثق می گویند اگر چه پرسپولیسی ها گفته اند تا روز شنبه لایحه و مدارک تکمیلی خود در این باره را ارائه خواهند داد اما سقف جریمه دهنوی در این باره 30میلیون است که در ماده 42آیین نامه انضباطی برای عمل غیر ورزشی آمده است.

در جلسه چه گذشت؟

شیرینی و وکیل باشگاه پرسپولیس موکدا" اعلام می کردند که دهنوی روز 21 اردیبهشت با پرسپولیس قرارداد بسته و به مصاحبه های مختلف در این باره استناد می کردند. در مقابل وکیل دهنوی نیز معتقد بود آن قرارداد روز 6خرداد عقد گردیده اما به دلیل عدم قید تاریخ در آن زمان روی برگه قرارداد، تاریخ آن را بعدا" 21اردیبهشت قید کرده اند.

شیرینی در گفت و گو با خبرگزاری فارس(اینجا) در پاسخ به اظهارات مدیربرنامه دهنوی نکاتی را گفته بود که سه نکته اساسی آن مورد استفاده وکیل دهنوی قرار گرفت.

او اعلام کرده بود«البته آقای عالی‌پور باید بداند صحبت‌های من با دهنوی و دهقان کاملا موجود است ایشان در جلسه می‌گفت سپاهانی‌ها من را تهدید کردند اما حالا همه چیز فرق کرده؟ به همین دلیل خواهش می‌کنم پرینت موبایل آقای دهنوی را دربیاورند و ببینند ما او را با پیامک تهدید کردیم یا سپاهانی‌ها. مگر آقای دهنوی نمی‌گفت دلم با دایی است و مثل خیلی از فوتبالیست‌ها آرزوی شاگردی او را دارم. پس یکباره چه اتفاقی افتاد؟»

وکیل دهنوی در جلسه رسیدگی به این پرونده گفت: سئوال من این است. اگر دهنوی قبل از سپاهان با پرسپولیس قرارداد بسته ، چرا باید در جلسه عقد قراردادش با پرسپولیسی ها به آقایان دهقان و شیرینی بگوید که سپاهانی ها مرا تهدید کرده اند؟ آیا سپاهانی ها بدون مدرک و قرارداد هم می توانستند او را تهدید کنند؟ این نشان می دهد دهنوی به شیرینی گفته که با سپاهان قرارداد دارد و پرسپولیس با علم به این موضوع با او قرارداد بسته، پس دهنوی کار غیر اخلاقی در قبال پرسپولیس انجام نداده و اتفاقا" اگر قرار است کسی شاکی باشد سپاهان است نه پرسپولیس.

دوما" آیا اساسا" بازیکنی در سطح دهنوی ، آنقدر عجول است که قبل از تعیین سرمربی پرسپولیس ، در اولین روز نقل و انتقالات و روز 21اردیبهشت با پرسپولیس قرارداد ببندد؟ یک بازیکن درجه سه هم تا مطمئن نشده که سرمربی تیم کیست و آیا اصلا به او اعتقاد دارد و می توانند با هم کار کنند یا خیر مبادرت به چنین کاری نمی کند.

سوما" سعید شیرینی به صراحت گفته دهنوی اعلام کرده به خاطر دایی به پرسپولیس می آیم و شاگردی او را برای خود افتخار می دانم. سئوال من این است .روز 21اردیبهشت و یک روز بعد از پایان بازی های لیگ به غیر از خدا، نوسترآداموس هم نمی توانست حدس بزند دایی سرمربی پرسپولیس می شود. دایی روز 30اردیبهشت حضورش در پرسپولیس قطعی شد.چگونه دهنوی روز 21 اردیبهشت به خاطر دایی با پرسپولیس قرارداد بسته است؟ آیا غیر از این است که این تاریخ قرارداد او واقعیت ندارد و همان 6خرداد و بعد از مسجل شدن حضور دایی ، این امر صورت گرفته است؟

فایل صوتی ، شفاف سازی کرد

وکیل دهنوی متن پیاده شده فایل صوتی تماس شیرینی با دهنوی را به همراه سی.دی آن به کمیته انضباطی داد. فایلی که نشان می داد پرسپولیسی ها با علم به اینکه دهنوی با سپاهان قرارداد داشته ، با او قرارداد بسته اند .حسن زاده از وکیل دهنوی خواست فایل را در جلسه پخش نکند تا حرمت ها حفظ شود اما آن را ضمیمه پرونده کرد .متن گفت و گوها که سی. دی آن هم تحویل سایت گل گردیده اینگونه است:

دهنوی: سردار هم اون شب گفت من مشکل را حل می کنم.من هم دوست دارم امسال بیام پرسپولیس اگر واقعا شرایط مهیا بشه. من واقعا فکرم خرابه. واقعا میگم.

شیرینی: قاسم، آقای قاسم خان!

دهنوی: جانم.

شیرینی: اون چک پول تو حسابه.برو بگیر، ها، اون صد و ده تومنه.

دهنوی: خب.

شیرینی:دوما" ها الو....

دهنوی: صدا میاد حاجی.

شیرینی: دومندش خب؟از اینها ، شما یا اطمینان داری یا نداری.

دهنوی :من ، بحث اطمینان نیست.

شیرینی: ما باید پولتو بدیم، ما با تو قرارداد بستیم.

دهنوی: من مشکلی ندارم، حاجی مشکل من را حل کنید به خدا الان پا میشم میام سر تمرین.

شیرینی:آقا من یه سئوال ساده ازت دارم، خب؟

دهنوی: بگو حاجی.

شیرینی: مگه ما چند صد میلیون برای تو ندادیم؟ها؟ یا باید بدیم. ما داریم میدیم. ما ضرر می کنیم اگه محروم کردند..

دهنوی: باشه.

شیرینی: آقا تو رامحروم کنند باشگاه پرسپولیس ضرر نمیکنه به نظرت؟

دهنوی: چرا من الان فکرم....

شیرینی: اجازه بده، ما که نمیایم یه سرمایه مون را له کنند که. غیر از اینکه باهات صحبت کردیم ، نمیزاریم این اتفاق بیافته که.

دهنوی:خیلی خب، حاجی من منتظرم همه چی ختم به خیر بشه، پا شم از روی راحتی بیام سر تمرین پرسپولیس. به خدا دوست دارم.

شیرینی:خب من دارم به شما چی میگم؟ آقا ببخشید ، خودمون تو این فکر نیستیم که پول تو را بدیم تو محروم شی نتونی بازی کنی؟

دهنوی:من همین را میگم. من الان داغونم به خاطر همین.

شیرینی: آقا با ما دیگه.میخوای بنویسم همه مسئولیتش با ما؟

دهنوی: درسته.

شیرینی: آقا من نامه به شما میدم.خب؟ الو....

دهنوی: جانم حاجی.

شیرینی: در صورت محروم کردن  خب ؟ ما پول تو را پرداخت می کنیم.

دهنوی: باشه قبوله آقا مشکلی نداره.

شیرینی: بهتر این؟

دهنوی: آره

شیرینی: نه بهتر از این؟

دهنوی: باشه.باشه دیگه حرفتون سند، مشکلی ندارم حاجی.

شیرینی: خب پس کی میای تهران؟

دهنوی: من حاجی تمرینات شروع بشه، چون فکر کنم سه چهار روز استراحت داده درسته؟.

شیرینی: ها؟ چی؟

دهنوی: میگم علی آقا سه چهار روز استراحت داده درسته؟.

شیرینی: نه نه

دهنوی: همین، برای چیز دیگه. قبل از سرعین اردبیل.

شیرینی: نه بابا، فردا جمعه تمرین داریم بعد از ظهر.

دهنوی:الان من با مولایی حرف زدم.گفت سه چهار روز ما داریم مشهد.

شیرینی: آقا من دارم بهت میگم. فردا جمعه تمرین داریم. من میگه میشه شما، خبر نداشته باشم.

دهنوی:حاجی به امید خدا من مشکل ندارم بیام سر تمرین. فقط باید مشکلم حل شه چون همه جا....

شیرینی: آقا من کاغذ می نویسم بهت میدم.اهه. با من دیگه ، بلند شو بیا، نترس.

دهنوی:حاجی الان بحث سپاهان هم هست.اونها دیشب یه حرفهایی زدند من واقعا الان مونده ام توش.

شیرینی: آقا اینها بچه ترسونده اند.(........غیر قابل نوشتن)! من 600میلیون از اون یارو شهاب گردان می گیرم.اگه اون وقت دروازه شون رو فلج نکردم.بابا تو چیکار داری؟

دهنوی: باشه من زنگ می زنم پس بهت حاجی.

شیرینی:نه، دوباره الان میگی زنگ میزنم مثل ظهر و هواپیمای ساعت چهارته.

دهنوی: من با پرواز آتا بودم.من نمی خواستم. من اگه می اومدم میدونستم وجهه ام بد میشه. برا همون ، من عذر خواهی بکنم ازت. من پرواز آتا 3و 40 دقیقه بود. حقیقت را میگم. تاخیرهم خورده بود میتونید الان سئوال هم کنید.

شیرینی: چی خورد؟ چند بود؟ 17و 40دقیقه؟

دهنوی:15و 40 دقیقه.میتونید الان سئوال کنید خب، تاخیر هم....

شیرینی: پس آسمان نبود.

دهنوی: نه، آتا بود، خب، من چون گفتم انحرافی بزنم بهتره، چون اگه اینجوری بشه شرمنده ات میشم برا همون موندم. گفتم باشه. حتی رفتم. آقای عزیزی سئوال کن. حتی من گفتم پروازم را کنسل کن میخوام برم سر تمرین پرسپولیس.. آقای عالی پور زنگ زدیم با هم صحبت کردیم گفت اگه اینجوری بشی بد از بدتر میشه. گفتم پس باشه. پس من الان به آقای شیرینی میگم با پرواز آسمانم. اونجا هم گوشی را دادم به فرهاد پسر خاله ام صحبت کنه.

شیرینی: آره میدونم.

دهنوی: به خاطر همون من عذر خواهی کنم، از دروغ گفتن خوشم نمیاد.مجبور شدم.

شیرینی: قاسم ، گوش بده قاسم . خب منم گفتم که بفهمی نری زیر آبی، می فهمم. قاسم گوش کن قاسم.

دهنوی: جانم.

شیرینی: شما ببخشید، هم با ما داری با اونها هم یه چیزی امضا کردی پولی نگرفتی.خب گوش بده.

دهنوی: درسته.

شیرینی: در هر صورت باید دل رو به دریا بزنی. خب؟ مثلا میگم وقتی که من الان دارم مسئولیتش را قبول می کنم میگم بیا تهران، خب ، هر اتفاقی افتاد باشگاه پشت ته. تو از چی می ترسی؟

دهنوی: چون سردار رویانیان گفت من اوکی می کنم بیا سر تمرین ، الان منتظرم اوکی کنه بیام سر تمرین.همین الان با آقای دهقان داشتم صحبت می کردم همین الان.

شیرینی: دهقان با من صحبت کرد الان ، خب؟

دهنوی: آره من بهشون گفتم.

شیرینی: گوش کن، الان با من صحبت کرد. نظر ما کلا" اینه.خب قاسم جان، بلند شو بیا، خب، بلند شو بیا. به هیچ وجه من الوجوه هم شک تو دلت راه نده. آقا مگه تو پریشب که امضا کردی با قوت قلب امضا نکردی؟ها؟

دهنوی: چرا.

شیرینی:الو...

دهنوی: چرا حاجی، چرا.صدا میاد.

شیرینی:همون کارهایی که الان اونها میگن پرسپولیس هم میتونه بکنه مثلا دیگه. این حرفا کدومه؟ آقا خیلی زود اگه پرسپولیس را انتخاب کردی بلند شو بیا. آقا من الان مگه دیوونه ام که چند صد میلیون پیش به تو بدم بعد تو بازی نکنی برا من؟ ها؟

دهنوی: درسته.

شیرینی: درسته یا نه؟ تو نمیدونی سی چهل میلیون آدم فشار آوردن یعنی چی. یعنی سپاهان اگه یه خورده با شما الان بد رفتاری کنه، پشتت پرسپولیس باشه  ، الان تو بالا خبرهای فارس و اینها حرف های بدی زدند. خب؟ یعنی شخصیت شما را الان متزلزل می کنند. ولی شما بیای اینجا 40میلیون آدم پشتته. (........غیر قابل نوشتن). اصلا فکر نکن که هیچ اتفاقی می افته. غیر از اینکه زور خودمون هم پشتش هست.

دهنوی: من منتظرم دیگه حاجی، مشکل نداره. من سر تمرین میام واقعا ترسم از اینه که آبرو  و اعتبار و همه چیزم الان داره میره.

شیرینی: بابا من می نویسم به شما میدم.شما تو پرسپولیس بیای آبرو و اعتبارت نمیره.شاید بری تو سپاهان ، چون جمعیت زیادی طرفدار پرسپولیسند بگن این آدم اینجوری بود. خب؟ ولی الان بیای تو پرسپولیس یه هجمه بزرگ پشتیبان مردمی پیدا میکنی. متوجه منظورم شدی؟

دهنوی:آره آره.

شیرینی: مگه همون شب هم سردار نگفت یا علی گفتی تا آخرش من هستم. خودم میدونم با اینها چیکار کنم؟

دهنوی: باشه حاجی، پس من باهات صحبت میکنم دوباره.

شیرینی:قرار شد تو نترسی دیگه.عالی پور مالی پور را ول کن. بعضی کارها باید اینجوری انجام بشه.

مگه علی دایی نبودش که گفتند نمیشه و ما کردیم. ها؟

دهنوی: من همین را میخوام همه چی شسته رفته باشه، با مدرک و قانونی پاشم بیام سر تمرین شما. راحت، فکرمم هیچی.

شیرینی: آقا گوش کن. میخواهند شما را محروم کنند دیگه؟باید با ما طرف شن دیگه.درسته؟

دهنوی: درسته.

شیرینی: به غیر از اون با 40 میلیون آدم باید طرف شن.تو الان کار درسته که بیای مطبوعات بفهمند شما انتخابتو کردی. خب؟؟بقیه با ما دعواش.پسر خوب .میگن،به یارومیگن هم دنیارا از دست داده و هم آخرتشو .خب. وخسر الدنیا و الاخره.تو با ما قرارداد نوشتی. حالا فکر کن به اونها یه امضا هم دادی.خب؟ گوش کن.

دهنوی: الان آقا مهران داشتیم باهاش صحبت می  کردیم گفت تعهد نامه ،گفتم که تعهد نامه آقای شیرینی نوشته اند و هیچ مشکلی هم نداره ولی گفتند آقای شیرینی گفته من همچین تعهدی ننوشتم.گفتم من کاری ندارم.

شیرینی:نه، عالی پور ، گوش بده. یه دقیقه گوش بده. یه دقیقه گوش کن. من چرا با خود تو صادق صحبت می کنم. دیدی که اونجا هم با عالی پور تلفنی صحبت می کردم چه جور صحبت کردم. دیدی که جلو خودت. خب؟ گفتم مخصوصا اینجوری بگم که او اینقد بگه من اینقد بگم. درسته یا نه؟ اینها را رک بهت گفتم یا نه؟ ها؟ الو. عالی پور اومد منو توجیه کنه ،خب گفته تعهد شما، گفتم کدوم تعهد ؟ کدوم کاغذ؟ خب؟ من مثل دارم میگم. تو جای عالی پور را بگیر.خب؟همون کاری که سپاهان میتونه کنه پرسپولیس هم میتونه بکنه دیگه. تازه پرسپولیس را که تو اومدی خودت امضا کردی.اونو اگه با فکس فرستادی. گرفتی حرفمو؟ تازه این که جدیدتره اون قدیمی تره. گرفتی حرفمو؟

دهنوی: من همینو میگم. من میخوام یه جایی بیام.با خلوص نیت.

شیرینی: گوش کن، آقا بعد من دارم پول میدم پول دادم خب گرفتی؟ نمیام پولمو بسوزنم که قاسم جون. اهه.

دهنوی: من میخوام فکرم راحت باشه. آقای شیرینی فکر بازیکن خراب باشه...

شیرینی: آقا فکرت راحت.گوش کن. تو قرار شد. نگاه کن اون شب یه حرفی با هم زدیم. قرار شد بابا دیگه  از جنگش نترسی.تو کارت را شروع کن بقیه اش را بسپار به ما.

دهنوی: باشه.من مشکلی ندارم شما چی کنید، اوکی کنید.

شیرینی: خب منم همینو دارم میگم. اعتماد کن بسپار به ما. واقعا به صحبت این قانون و مهران عالی پور اینها نگاه نکن. به عالی پور بگو این کارهایی که اونها میتونند با ما بکنند پرسپولیس با من نمیتونه بکنه؟ بگو فکر کن من رفتم الان سپاهان.بگو این کاری که اونها کردند پرسپولیس نمیتونه بکنه؟ اینو بهش بگو. گرفتی؟

دهنوی:  الان من باهاش صحبت می کنم. همین الان.

شیرینی: نه، همین کارو کن. بگو شیرینی تهدید کرده . اینجوری بهش بگو . بگو گفته ما هم این کارو می کنیم.

دهنوی:اینجا دیگه حاجی وای واویلا میشه.باشه. من الان صحبت میکنم باهاش. خدا حافظ.

نکات مهم گفتگوکه وکیل دهنوی به آنها استناد کرد:1-گفتگو بعد از آغاز تمرینات پرسپولیس است(زمان مکالمه پنجشنبه 9خرداد است). پرسپولیس از 7خرداد تمریناتش آغاز شده و دهنوی هم در خلال حرفهایش می گوید قبل از سرعین استراحت داده اند ، شیرینی می گوید فردا جمعه تمرین داریم. بعد می گوید مگه پریشب با قوت قلب امضا نکردی؟ پریشب روز نهم می شود چندم؟

2-شیرینی به صراحت می گوید: «تازه پرسپولیس را که تو اومدی خودت امضا کردی.اونو اگه با فکس فرستادی. گرفتی حرفمو؟ تازه این که جدیدتره اون قدیمی تره. گرفتی حرفمو؟ » معنای این حرف چیست؟ آیا پرسپولیس زودتر قرارداد بسته؟

3-دهنوی مکرر اصراردارد که مشکل او با سپاهان حل شود بعد سرتمرینات بیاید. شیرینی اما نمی گوید چرا بعد از ما رفتی با سپاهان قرارداد بستی یا چرا به ما نگفتی با سپاهان قرارداد داری؟

4-شیرینی به نقل از رویانیان به دهنوی گفته تو یا علی بگو بقیه اش با ما.من میدونم با اینها( سپاهانی ها) چه کار کنم.نوشته شده توسط :مهدی عموشاهی
چهارشنبه 5 تیر 1392-10:12 ق.ظ_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات