نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی سایت سپاهانی
                      ما سپاهانیم وحالا حالاها قهرمان  Sepahany.ir                         دوست عزیز به سایت « سپاهانی » خوش آمدید......                                        نــــــــــــــــــــه قرمز نـــــــــــــــــــه آبی فقط زرد طلایی ......                                                  سپاهان زلــــــــــــــــــــزلـــــه محبوب قلب سده......                                       تمام دنیا می دونند نصف جهان دیار ماست                                  از ته دل داد می زنم سپاهان افتخار ماست......                                          سپاهان تو بدان فاتح لیگ برتری               گرچه مظلوم تری، از همه محبوب تری......                                                                                    جز زرد تمام رنگها فانی است                قهرمان آسیا که ایرانی است              زرد است  تمام این جهان ای گل من          شاید که خدای ما سپاهانی است......                                                             ای شیر طلای شهر شیران / ای معنی عشق ای سپاهان                                       طلایی تر از آنیم که بیرنگ بمیریم.          سرخابی نبودیم که با ننگ بمیریم.                تقصیر نود هست که اینگونه غریبیم       شاید که خدا خواست سپاهانی بمیریم                                          ای شیر طلای شهر شیران /   ای معنی عشق ای  سپاهان                                                                     Sepahany.ir                             

درباره سایت

  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان-  بنیانگذاری 11 تیر 1332   توسط محمودحریری بازیکن اصفهانی تیم ملی فوتبال ایران                  مدیرعامل:مهندس مسعود تابش        سرپرست تیم :رضا فتاحی


القاب تیم سپاهان:شـیـــــــــران زرد آسیا، طلاییپوشان ایران،طوفان زرد آسیا

این باشگاه همواره نمادهایی مانند «گل آفتابگردان» و «خورشید» داشته است.
 
                                                                    « نـه قـــرمــز نـه آبـــی فقط    زرد  طــــلایـــــی» 

آخرین کاراکتر و نمادی که به طور رسمی توسط باشگاه معرفی شد٬
«شیر زرد» است.شیر در فرهنگ ملی و اسلامی ایرانیان نماد قدرت، عزت و صلابت جاویدان است.

دوم آبان به عنوان روز سپاهان انتخاب شده است و دوم آبان ماه در تقویم ورزشی به نام سپاهان نامیده و شناخته می‌شود. در2 آبان1386 حضور تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از طریق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به عنوان اولین و تنها تیم ایرانی در مسابقات معتبر جام باشگاههای جهان محرز و قطعی شد. بعدها هیئت مدیره باشگاه در مصوبه‌ای که با استقبال و نگاه مثبت سازمان تربیت بدنی و سایر نهادهای ذیصلاح همراه بود این روز را به این نام و آغاز  هفته سپاهان  نامید.

سپاهان در ایران به عنوان باشگاهی با مدیریت با ثبات، ساختار مناسب٬ منظم و اصولی شناخته شده است و با قهرمانی درفصل 82 -81 به عنوان اولین قهرمان غیر تهرانی در تاریخ لیگ‌های فوتبال ایران به سلطهٔ بی‌چون و چرای دو تیم استقلال و پرسپولیس پایان داد و به پرچمدار فوتبال ایران تبدیل شد.

سپاهان پر افتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران با پنج مقام قهرمانی در دوره‌های دوم،نهم،دهم و یازدهم  است و اولین تیم ایرانی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا  و تنها تیمی است که به جام باشگاههی جهان  در سال ۲۰۰۷ میلادی راه یافت. این تیم پرافتخارترین تیم دههٔ ۱۳۸۰ فوتبال ایران و اولین و و برای سومین سال متوالی قهرمان شود.تنها باشگاهی است که توانست در فصل 91-90 برای دومین بار از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند سپاهان با این سه قهرمانی تنها تیمی است که توانسته در تاریخ لیگ های فوتبال ایران  سه بار متوالی قهرمان شود.

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار سایت

Admin Logo
themeboxبرای نمایش تصاویر گالری1 كلیك كنید
با تشکر از مدیر سایت تخصصی سدژ به آدرس: www.sede.ir                            نویسندگان :مهدی،حجت و الناز عموشاهی
-------------------------------------------
////////////////////////////////////////////////

خسروی :به نظر من خیلی باید ممنون سعید مظفری‌زاده باشند و دپارتمان داوری باید به او مدال طلا بدهد چون در شش ماه اخیر هر چه مسابقه سخت برای تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و سپاهان بوده او سوت زده در حالی که تا سال گذشته حتی یک سوت هم در ورزشگاه آزادی به او داده نمی‌شد. ضمنا به اعتراض آقای ترکی رسیدگی بکنند،‌ لازم نیست از او دفاع بی‌مورد بکنند. او بسیار سالم است و در 2، سه ماه گذشته چندین بازی لیگ قهرمانان را سوت زده و خیلی هم از تصمیمش خوشم آمد که زیر حرفش نزد و در بازی‌های داخلی سوت نزد.
سعید مظفری‌زاده سخت‌ترین بازی عمرش را قضاوت کرد اما خوب قضاوت نکرد.


علی خسروی  با اشاره به صحبت‌های عسگری رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من فکر می‌کنم آقای عسگری به اداره دپارتمان و زیرمجموعه‌اش بپردازد و برای رسانه‌ها تعیین و تکلیف نکند. رسانه‌ها خودشان مدیریت جداگانه زیر نظر ارشاد دارند و طی یک قوانین خاص کار می‌کنند و کسی نمی‌تواند به آنها بگوید به چه کسی بها بدهند و به چه کسی ندهند. اگر مدتی بود که به دلیل عملکرد ضعیف دپارتمان‌ها صحبتی نمی‌شد، به خاطر مسئولیتی بود که بزرگان بر کشور تعیین و تکلیف کرده بودند که کمتر وارد چالش شوید و من به عنوان یک ایرانی احساس وظیفه می‌کردم که مدتی سکوت کنم.

 وی افزود: حالا که در برنامه پربیننده نود، او به خودش اجازه می‌دهد و از رسانه‌ها می‌خواهد که بها بدهند به بعضی افراد و به بعضی ندهند و اکثرا هم متوجه شدند که منظور او من بودم، من می‌خواهم که او به کارهای روزمره‌اش بپردازد و به چینش داوران و ناظران و اعزام ناظران به مناطق خوش آب‌وهوا رسیدگی کنند و به اعزام ناظران‌شان در ایام عید به شمال و جنوب که آنها هم ایام عید را در مناطق شمال و  جنوبی باشند و هم هزینه ایام عیدشان را از فدراسیون بگیرند چون این‌ها هزینه ایاب و ذهاب را از فدراسیون می‌گیرند. آنها با خانواده‌های‌شان در این سفرها حضور داشتند و من تعجب می‌کنم که حراست و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به این مسائل توجه نکرده است.

وی ادامه داد: مورد دوم هم این است که به نظر من خیلی باید  ممنون سعید مظفری‌زاده باشند و دپارتمان داوری باید به او مدال طلا بدهد چون در شش ماه اخیر هر چه مسابقه سخت برای تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و سپاهان بوده او سوت زده در حالی که تا سال گذشته حتی یک سوت هم در ورزشگاه آزادی به او داده نمی‌شد. ضمنا به اعتراض آقای ترکی رسیدگی بکنند،‌ لازم نیست از او دفاع بی‌مورد بکنند. او بسیار سالم است و در 2، سه ماه گذشته چندین بازی لیگ قهرمانان را سوت زده و خیلی هم از تصمیمش خوشم آمد که زیر حرفش نزد و در بازی‌های داخلی سوت نزد.

خسروی خاطرنشان کرد:‌ ترکی ممکن است مچ پایش کمی مشکل داشته باشد اما جزو داوران خوب آسیاست و آدم توانمند و سالمی است. لطفا آقای عسگری در این مورد به مردم دروغ نگوید.

داور بازنشسته فوتبال ایران با اشاره به دیدار روز گذشته تیم‌های استقلال و سپاهان که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کردم این اتفاق بیفتد چون بازی بسیار حساس بود و با آن ذهنیتی که سپاهانی در مورد مظفری‌زاده داشتند برای بازی پرسپولیس - سپاهان در سال 87، قضاوت سخت بود و من فکر می‌کنم سعید مظفری‌زاده سخت‌ترین بازی عمرش را قضاوت کرد اما خوب قضاوت نکرد. به خاطر اینکه اولا او نباید اجازه می‌داد بازیکنان در زمین زیاد با او صحبت کنند، به هیچ عنوان نباید داخل میدان را کلاس آموزشی می‌کرد. از همان اول بازی باید جلوی اعتراض‌های کوچک را می‌گرفت. بارها دیده شد فرهاد مجیدی و خلعتبری با هم صحبت می‌کنند و بعضا پرخاشگری می‌کنند. در آن خطایی که منجر شد فرشید طالبی کارت زرد بگیرد، ابتدا خطای مجیدی بود جلوی نیمکت استقلال، و هند بعدی هم هم هندی نبود چون طالبی در حال زمین خوردن بود و آن هند اتفاق افتاد. این اخطار اشتباه بود. در اخطار دوم هم به هیچ عنوان خطایی اتفاق نیفتاد. ایمان موسوی خودش تنش را به فرشید طالبی زد و به نوعی داور بازی را گول زد. پس هم اخطار اول و هم دوم اشتباه بود.

وی تاکید کرد: در کل ضمن اینکه مجددا تاکید می‌کنم عسگری به وظایف قانونی خود در دپارتمان برسد و اجازه دهد کارشناسان داوری در رسانه‌ها ذهن مردم را روشن کنند به فریدون اصفهانیان رئیس خودشان کمک کنند که اساسنامه‌ای توسط کمیته داوران تصویب شده را به استان‌ها ابلاغ کنند و الان عملکرد کمیته داوران و دپارتمان بدون ارسال و تصویب این اساسنامه کاملا غیرقانونی است. چیزی که خود اصفهانیان هم در مصاحبه‌هایش به آن اشاره کرده و از کفاشیان هم خواسته است.

 

خسروی تصریح کرد: من فکر می‌کنم این چند هفته‌ای که عسگری میهمان دپارتمان داوری است، خودش با مصاحبه‌هایش باعث ایجاد جنجال در جامعه داوری نشود والا در دو ماه گذشته کارشناسان داوری و آنانی که دلسوز هستند تذکرات بزرگان کشور را گوش کرده و سعی کردند در کارشناسی خود وارد چالش نشوند، به عنوان نمونه بین دو نیمه بازی استقلال و سپاهان بیش از 10 نفر تماس گرفتند و نظر مرا در مورد اخراج فرشید طالبی پرسیدند اما من احساس مسئولیت کردم به جهت امنیتی که باید در ورزشگاه می‌بود اظهار نظر نکردم چون این‌روزها همه در موبایل‌شان اینترنت دارند و اگر مصاحبه می‌کردم جنجال می‌شد و این جنجال در ورزشگاه پخش می‌شد.نوشته شده توسط :مهدی عموشاهی
سه شنبه 27 فروردین 1392-12:32 ب.ظ_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


جواد
سه شنبه 27 فروردین 1392 01:53 ب.ظ
همان بهتر که آب سپاهان به یزد نرسد تا بلکه گیاهان هرزه ای همچون سعید مظفری زاده کمتر برویند
فنایی در 90 اعلام کرد:
هر دو کارت زرد طالبی اشتباه بود و مظفری زاده 90 دقیقه از روی قصد و غرض سپاهان را 10 نفره کرد
باید همه هواداران سپاهان جنگ اینترنتی با مظفری زاده را شروع کنند

مرگ بر داور پرسپولیسی
مرگ بر داور ضد فوتبال
مرگ بر تبانی
مرگ بر سعید مظفری زاده
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات